BilKe Bilgi Teknolojileri uluslararası alanda söz sahibi, yüksek performanslı ve geniş ürün portföyü bulunan iş ortakları ile çalışmaktadır. İş ortaklarımız yüksek teknolojiler içeren ürünler sağlamakta ve birlikte gerçekleştirdiğimiz AR-GE çalışmalarına doğrudan katkı sağlamaktadır.

Diğer İş Ortaklarımız

Recent Work Grid With Excerpts

Signara[/imagefram
Özel Yazılım & Uygulama Geliştirme alanında iş ortaklığımız bulunmaktadır. Aynı zamanda Signera’nın “Pi Magic” Erp yazılımı satış ve desteği firmamız tarafından yürütülmektedir.
Orbiline; Voip sistem çözümleri ve Ses hizmeti sağlayıcısı olan Orbiline iş ortaklarımızdandır. Çalıştığımız firmalara bu alan ile ilgili uygun ve profesyonel hizmeti bir arada sunmaktayız. Orbiline aynı zamanda 0850’li hat tahsisi ve sanal santral hizmeti sunmaktadır.
Kaspersky; BilKe Bilgi Teknolojileri Kaspersky yetkili bayisidir. Müşterilerimize sertifikalı uzman kadromuz ile destek veriyoruz. Farklı antivirüs yazılımı geçişlerinde ücretsiz demo ve kurulum hizmeti sunmaktayız.
Cisco; Cisco marka ürünlerin satış ve destek alanında hizmet sunmaktayız. CCNA sertifikalı uzman kadromuz kurulum ve sonrasında yaşanılan problemleri profesyonel ve hızlı biçimde çözümlemeyi ilke edinmiştir.
Possify; Dünya çapında ürün portföyü ve kalitesi kanıtlanmış bir marka olan Possify yetkili bayisiyiz. Dokunmatik PC, Kiosk, Barkod Yazılar, Barkod Okuyucular, El Terminalleri ve birebir değişim garantisi verdiğimiz daha birçok ürün ile satış ve destek hizmeti sunmaktayız.
e]