Windows 10

Microsoft’un bu zamana kadar ki en iyi işletim sistemi Windows 10 deneyimini Bilke ayrıcalıkları ile yaşayın ! Bilindik arayüzü, gelişmiş ve esnek altyapısı, en güçlü güvenlik yöntemleri ile Windows 10 işletmeniz için maksimum verimlilik edinmenizi sağlar. Sizde işletmenizi en güncel ürünlerle gelişmesini sağlayıp verimliliğinizi artırmak için Windows 10 kullanın. Bilke Bilgi Teknolojileri Windows işletim sistemleri ile ilgili tüm talepleriniz için uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Office 365

Gereken her yerde ve her zaman Office elinizin altında ! Microsoft’un yepyeni Office 365 ürünü ile tanışın. Bütünleşik BT ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış O365 ürünleri işletmenizin Office uygulaması,  kurumsal e-posta, Sharepoint – dosya paylaşımı, Skype for Bussines – Sesli ve Görüntülü konferans “ gibi ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzere hazırlanmıştır. Bilke Bilgi Teknolojileri tüm O365 ürünleri ile ilgili olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

A)Office uygulamaları : Offisiniz her yerde olabilir. Office 365 ile 5 farklı cihazda tanıdık Office deneyimini yaşayabilirsiniz. Ipad veya Android tabletinizden ya da cep telefonunuzdan dilediğiniz an dilediğiniz yerde dosyalarınıza erişim sağlayıp, düzenleme yapabilirsiniz.

B)Exchange Online : Exchange online kurumsal e posta seçenekleri ile E-postaya, kişilere ve paylaşılan takvimlere istediğiniz yerden erişin. Artık, en iyi verim aldığınız yerde çalışabilirsiniz. Sınırsız e posta alanı, temiz ve reklamsız gelen kutusu, paylaşılan kişi ve takvim uygulamaları, 25 mb’a kadar ek dosya gönderimi, yerleşik antispam ve antivirüs uygulamaları ile Echange online işletmenizin tüm kurumsal e posta ihtiyaçlarına uygun ve kalıcı bir çözüm sunmaktadır.

C)Sharepoint : İstediğiniz yerden dosyalar üzerinde iş birliği yapın ! Office 365 sharepoint ile buluttaki alanınıza eklemiş olduğunuz dosyalar üzerinde kolay bir şekilde eşitleme, düzenleme ve paylaşım yapabilirsiniz. Kullanıcı başına 1 Tb’lık depolama alanının yanında sınırsız kurumsal depolama alanı sayesinde işletmenizi fileserver masraflarından kurtarıp, Sharepoint kolaylıkla işlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca gelişmiş denetim seçenekleri ile dosyalar üzerindeki değişiklikleri kolay bir şekilde takip edip, paylaşılmasını, değiştirilmesini ya da kaybolmasını engelleyebilirsiniz. Bilke bu konuda uzman ve sertifikalı personelleri ile hızlı ve etkin bir biçimde Sharepoint çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

D)Skype For Business:  Eski ismi Lync, yeni ismi Skype for Business ile işletmenizi bir çok ulaşım ve iletişim maliyetinden kurtarıp, konferanslarınızı veya toplantılarınızı Skype for Business ile çevrimiçi yapabilirsiniz.  Skype for Business ile toplantılarınızı hd ses ve hd görüntü kalitesiyle çevrimiçi olarak gerçekleştirebilir, üstelik internet erişimi olmayan kullanıcılar için cep telefonu üzerinden bağlantı yapabilir, yapmış olduğunuz tüm bu toplantıyı video formatında kaydedip arşivleyebilirsiniz. Ayrıca uzak masaüstü bağlantısı ve sunum yapabilme özellikleri ile Skype for Business işletmeniz için bütünleşik bir iletişim seçeneği sunmaktadır.

Microsoft Azure

Microsoft’ıun bulut platformu Azure ile tanışın! Microsoft geliştirmiş olduğu Azure teknolojisi sayesinde SAAS (Software as a Service), PAAS (Platform as a Service), IAS (Infrastructure as a Service)  gibi seçeneklerle yazılım, platform ve altyapı ihtiyaçlarınızı kullandığın kadar öde yöntemiyle müşterilerine sunuyor. Donanım maliyetlerini devre dışı bırakarak, işletmenizin bt ihtiyaçlarını yazılım ücreti ödemeden kullanmanızı sağlıyor. Farklı kıtalarda, ve farklı lokasyonlarda kurulmuş Microsoft sunucuları ile, yedekleme, felaket senaryosu (disaster), ana sunucu gibi taleplerinizde uzman ekibimizden danışmanlık desteği sağlayabilirsiniz.