TrendMicro

Akıllı, basit ve uygun güvenlik

BT güvenliği alanında küresel bir lider olan Trend Micro, dijital bilgi alışverişi yapabilmeleri için dünyayı şirketler ve tüketiciler için güvenli bir yer haline getiren güvenlik çözümleri geliştirir. 25 yılı aşkın güvenlik deneyimimizle sunucu güvenliği, bulut güvenliği ve küçük ölçekli işletme içerik güvenliğinde pazar lideri olarak tanınıyoruz.
Trend Micro güvenliği, müşterilerimizin ve ortaklarımızın ihtiyaçlarıyla uyumludur. Sunduğumuz çözümler son kullanıcıları kullandıkları bütün cihazlarda korur, modern veri merkezlerinde güvenliği optimize eder ve ağları hedefe yönelik saldırılara karşı emniyet altına alır. Yeni hedefleri daha hızlı durdurabilen, ihlalleri daha iyi tespit edebilen ve verileri fiziksel, sanal ve bulut ortamlarında koruyabilen birinci sınıf istemci-sunucu, ağ ve bulut tabanlı koruma çözümleri sunuyoruz.
Gücünü Trend Micro™ Smart Protection Network™ küresel tehdit istihbaratı sisteminden alan güvenlik çözümlerimiz, dünya üzerinde 1200’ü aşkın güvenlik uzmanı tarafından desteklenmektedir.

Küçük Ölçekli İşletme

5 ile 250 arasında bilgisayarı ve sınırlı BT kaynakları olan şirketler.Zaman ve kaynak sıkıntısı mı yaşıyorsunuz? Hepsi bir arada barındırılan güvenlik hizmetlerimiz ve yazılımlarımız içinizin rahat olmasını sağlar. Trend Micro sayesinde, kurumsal verileriniz ve sistemleriniz, ofiste ya da ofis dışında koruma altında.

Kurumlar için

Uyarlamalı tehdit ve veri koruması ile sanallaştırma ve bulut bilgi işlemlerini, mobil cihaz entegrasyonunu ve daha fazlasını gerçekleştirin.